2020
12.1. Zimní Brno 1 - LA3
7.-8.3. Lord of the winter - RSDC Slovensko - LA3
21.3. Zimní Brno 3 - LA3
29.3. Rohatec dvojzkoušky - LA3
10.4. Rokycanská skočná
7.-8.3. Lord of the winter - RSDC Slovensko - LA3
21.3. Zimní Brno 3 - LA3
29.3. Rohatec dvojzkoušky - LA3
10.4. Rokycanská skočná
2019
zkoušky LA2, LA3
6.10. Mistrovství ČR Australských ovčáků v agility
6.10. Mistrovství ČR Australských ovčáků v agility
2018
20.1. Dvojzkoušky Holešov - LA2
11.2. Stewardované obedience zkoušky nanečisto s tréninkovým komentářem Romči Polické
4.3. Cituška Cup - OB1
10.3. Dvojzkoušky Holešov - LA2
11.2. Stewardované obedience zkoušky nanečisto s tréninkovým komentářem Romči Polické
4.3. Cituška Cup - OB1
10.3. Dvojzkoušky Holešov - LA2
2017
12.3. Dvojzkoušky agility Těšánky - LA2
18.3. Dvojzkoušky agility Holešov - LA2
25.3. Cituška Cup - OB1
9.4. Zetor obedience - OB1
29.-30.4. Jarní psí hrátky Olomouc - LA2
1.5. Zlínské trojzkoušky - LA2 (?)
6.-7.5. Jarní Brno - LA2 (?)
8.5. Zlínské trojzkoušky - LA2 (?)
13.5. Fešák lázeňský Luhačovice - LA2
5.-12.8. Tábor AUO Heroltice
26.8. KCHBO Open - LA2
27.8. MČR agility AUO
18.3. Dvojzkoušky agility Holešov - LA2
25.3. Cituška Cup - OB1
9.4. Zetor obedience - OB1
29.-30.4. Jarní psí hrátky Olomouc - LA2
1.5. Zlínské trojzkoušky - LA2 (?)
6.-7.5. Jarní Brno - LA2 (?)
8.5. Zlínské trojzkoušky - LA2 (?)
13.5. Fešák lázeňský Luhačovice - LA2
5.-12.8. Tábor AUO Heroltice
26.8. KCHBO Open - LA2
27.8. MČR agility AUO
2016
9.1. NVP Brno - třída otevřená
17.1. Seminář dogfitness s Verčou Gesierichovou
28.1. RTG
30.1. Intenzivka agility s Kristýnou Půdovou
6.-7.2. MVP Brno - mezitřída
7.2. Intenzivka agility s Kristýnou Půdovou
18.-20.3. Výcvikový víkend v Kyjově - obrany+stopy
28.3. Dvojzkoušky Přerov - LA1
2.4. Intenzivka s Pavlem Koškem
16.-17.4. Agility Cup města Kroměříže - LA1
24.4. Obedience závody O Samův pohár Brno - OB-Z
30.4 Agi cup Přerov - LA1
1.5. Klubová výstava KCHMPP SK - mezitřída
8.5. Jarní Brno - LA1
20.-22.5. Kurz Dornovy metody pro zvířata
28.5. zkouška ZZO
10.6. Národní výstava psů Nitra - Mezitřída
11.6. KCHBO Open 2016 - LA1
12.6. Mistrovství České republiky v agility pro AUO
25.6. O pohár starosty Morkovic - kategorie ZZO; předváděcí akce - dětský den Lutopecny
16.7. Kroměříž dvojzkoušky - LA1
17.7. Brněnské psí dny - Brněnský drak LA1, dog dancingové zkoušky DwD2
21.-24.7. Agiliťácký minitábor s Dendou a Radkou v Kroměříži
30.7.-6.8. LVT Zbraslav - obedience, dog dancing, obrany
14.8. Dvojzkoušky agility na Ostrově - LA1
20.8. Brit Cup Přerov - LA1
3.9. Vyšetření DOV v Přerově
18.9. Bonitace - nepovinné cviky netradiční aport, obrana
24.9. Zlechovské hopsání - LA1
8.10. Mont agi Hulín - LA1
9.10. Dvojzkoušky Luhačovice - LA2
15.10. Podzimní Brno - LA2
16.10. Šlapanice - závody obedience - OB-1
22.10. Přerovem letem skokem podruhé - LA2
23.10. Kroměříž dvojzkoušky -LA2
5.11. Chropyně - zkouška BH
10.12. Trojzkoušky Horka nad Moravou
17.1. Seminář dogfitness s Verčou Gesierichovou
28.1. RTG
30.1. Intenzivka agility s Kristýnou Půdovou
6.-7.2. MVP Brno - mezitřída
7.2. Intenzivka agility s Kristýnou Půdovou
18.-20.3. Výcvikový víkend v Kyjově - obrany+stopy
28.3. Dvojzkoušky Přerov - LA1
2.4. Intenzivka s Pavlem Koškem
16.-17.4. Agility Cup města Kroměříže - LA1
24.4. Obedience závody O Samův pohár Brno - OB-Z
30.4 Agi cup Přerov - LA1
1.5. Klubová výstava KCHMPP SK - mezitřída
8.5. Jarní Brno - LA1
20.-22.5. Kurz Dornovy metody pro zvířata
28.5. zkouška ZZO
10.6. Národní výstava psů Nitra - Mezitřída
11.6. KCHBO Open 2016 - LA1
12.6. Mistrovství České republiky v agility pro AUO
25.6. O pohár starosty Morkovic - kategorie ZZO; předváděcí akce - dětský den Lutopecny
16.7. Kroměříž dvojzkoušky - LA1
17.7. Brněnské psí dny - Brněnský drak LA1, dog dancingové zkoušky DwD2
21.-24.7. Agiliťácký minitábor s Dendou a Radkou v Kroměříži
30.7.-6.8. LVT Zbraslav - obedience, dog dancing, obrany
14.8. Dvojzkoušky agility na Ostrově - LA1
20.8. Brit Cup Přerov - LA1
3.9. Vyšetření DOV v Přerově
18.9. Bonitace - nepovinné cviky netradiční aport, obrana
24.9. Zlechovské hopsání - LA1
8.10. Mont agi Hulín - LA1
9.10. Dvojzkoušky Luhačovice - LA2
15.10. Podzimní Brno - LA2
16.10. Šlapanice - závody obedience - OB-1
22.10. Přerovem letem skokem podruhé - LA2
23.10. Kroměříž dvojzkoušky -LA2
5.11. Chropyně - zkouška BH
10.12. Trojzkoušky Horka nad Moravou
2015
25.4. Australská procházka v Olomouci
9.5. Psí závody Zlín - agility
27. - 28.6. MVP Intercanis Brno - třída mladých, Závod dle NŽR při MVP Intercanis - štěňátka
3. - 5.7. Brněnské psí dny - agility + DD zkoušky, seminář dogfrisbee
1.8. Klubová výstava KCHMPP - třída mladých
1. - 9.8. LVT Zbraslav, DD zkoušky
18. - 21.8. Intenzivní letní seminář agility Olgy Edrové
22. - 23.8. MVP Bratislava - třída mladých
5.9. Neoficiální závody agility Otrokovice
6.9. Neoficiální závody agility Rožnov pod Radhoštěm
12.9. předváděčky agility Dožínky Olomouc
19.9. NVP Brno - třída mladých
20.9. Zkoušky ZVOP Dolní Kounice
25.10. MVP Bratislava
31.10. - 1.11. návštěva sourozenců D-Gitaron v Praze
29. - 30.11. MVP Nitra
13.12. DD zkoušky Brno
9.5. Psí závody Zlín - agility
27. - 28.6. MVP Intercanis Brno - třída mladých, Závod dle NŽR při MVP Intercanis - štěňátka
3. - 5.7. Brněnské psí dny - agility + DD zkoušky, seminář dogfrisbee
1.8. Klubová výstava KCHMPP - třída mladých
1. - 9.8. LVT Zbraslav, DD zkoušky
18. - 21.8. Intenzivní letní seminář agility Olgy Edrové
22. - 23.8. MVP Bratislava - třída mladých
5.9. Neoficiální závody agility Otrokovice
6.9. Neoficiální závody agility Rožnov pod Radhoštěm
12.9. předváděčky agility Dožínky Olomouc
19.9. NVP Brno - třída mladých
20.9. Zkoušky ZVOP Dolní Kounice
25.10. MVP Bratislava
31.10. - 1.11. návštěva sourozenců D-Gitaron v Praze
29. - 30.11. MVP Nitra
13.12. DD zkoušky Brno